Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się
Narty z instruktorem Bukovel - Ukraina
Termin: 2011.02.28 - 2011.03.06
Kraj: Ukraina
Kategoria: narty
Cena: Zależy od opcji Hotelu 1500 zł - 2200 zl
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Miejsce: Ukraińskie Karpaty „Bukowel”

ZOBACZ INTERAKTYWNĄ MAPA BUKOVEL

Bukowel narty - Bukovel narty Ukraina w Ukraińskich Karpatach

BUKOVEL NARTY UKRAINA 14 wyciągów – 52 km tras!!!!!

W samym sercu ukraińskich Karpat działa od niedawna jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w centralnej Europie. Mamy do wyboru 52 km tras i czternaście wyciągów, głównie krzesełkowych. Działają specjalne wyciągi dla dzieci, także najmłodszych. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, wszystkie są dośnieżane, a niektóre oświetlone. Wszystkie są dobrze oznakowane.

Bukovel ski resort, Ukraine from Andriy Zwirko on Vimeo.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem
- zakwaterowanie
- śniadanie
- karnet narciarski
- ubezpieczenie
- opiekę instruktorów narciarstwa

Cena nie zawiera:
- obiadu, kolacji
- spa
- wycieczki po Huculszczyźnie
- skutery śnieżne

Dojazd do Bukovela:

O nowoczesnym ośrodku narciarskim dyskutuje się w Polsce od kilkudziesięciu lat, Ukraińcy wybudowali go w lat osiem. Billboardy z reklamami Bukovela wiszą we Lwowie, w Kijowie, Charkowie, Moskwie, Petersburgu. Oferta: 50 km stale naśnieżanych tras narciarskich, nowoczesne wyciągi kanapowe, alpejski standard. W samym sercu ukraińskich Karpat działa od niedawna jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w centralnej Europie.

Położony na wysokości 910 m npm, u stóp góry o tej samej nazwie Bukovel od początku robi dobre wrażenie. Wszystko jest w zasięgu ręki, sklep sportowy, wypożyczalnia, szatnia, restauracje. Wystarczy wyjść z hotelu lub samochodu, przypiąć narty i ruszać na trasy.

Mamy do wyboru 52 km tras i czternaście wyciągów, głównie krzesełkowych. Działają specjalne wyciągi dla dzieci, także najmłodszych. Imponujące jest tempo w jakim rozwija się ten ośrodek. Jeszcze w zeszłym roku było ich o połowę mniej. Wkrótce łączna długość tras ma przekroczyć 100 km, liczba wyciągów również się podwoi. Dyrekcja ośrodka ogłosiła już publicznie, że będzie ubiegać się o organizacja zimowej Olimpiady w 2018 r.

Gwarancja śniegu, zróżnicowane trasy narciarskie i możliwość jazdy w głębokim śniegu czynią tą miejscowość atrakcyjnym miejscem dla amatorów sportów zimowych.

Na miejscu działa kilka restauracji, koliby, pizzeria, fast food i night-club. W samym centrum ośrodka znajduje się hotel Bukovel. Składa się on z drewnianych domów z pokojami o wysokim standardzie. W hotelu można skorzystać z sauny, siłowni, masaży itp.

Dzień 1

Dojazd naszym autokarem z Lublina do miejscowości Bukowel, zakwaterowanie w hotelu**** „Bukovel”, kolacja w miejscowej restauracji ukraińskiej kuchni „Kuriń” (średnio obiad kosztuje około 60 zł). Nocna jazda nartami.

Dzień 2 – 6

Białe szaleństwo na trasach Bukovela oraz lodowisku.

Dzień 7

Śniadanie, jazda na nartach, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski.

Dodatkowe Atrakcje:

* Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach, z instruktorami FunSail. Start spod hotelu „Bukovel” - uczestnicy otrzymają kaski oraz dwuosobowy snowmobile , którym wraz z instruktorem zobaczą najpiękniejsze zakątki. Trasa wyprawy to piękne widokowe tereny, atrakcyjne do jazdy na skuterach - lasy, wąwozy, rzeki, zajazdy i podjazdy. Wycieczka skierowana także do osób początkujących, które po raz pierwszy będą miały okazje prowadzić snowmobile. W trakcie wycieczki zrobimy przerwę na gorący poczęstunek przy ognisku lub restauracji.
  Koszt: godzina- 300zł, 3 godziny – 800zl.
    * wieczór w spa (przykładowo: wanna w zielonej herbacie 100 zł, leczniczy masaż 85 zł)
    * Oprócz jazdy na nartach w jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków narciarskich w Środkowej Europie, bukovel proponuję również wycieczki po Huculszczyźnie. Oferta jest adresowana także dla rodzin z dziećmi.
    *  W sercu Bukovela do dyspozycji turystów znajduje się centrum rozrywki „Buka”. Tutaj się mieści dyskoteka, bilard, kręgle, lounge/bar.

    * Bukovel proponuje zobaczyć Karpaty z wysokości ptasiego lotu. Loty nad górskimi cyplami i wierzchołkami drzew – to całkiem nowe wrażenia. Przy odrobinie chęci można wykonać wylądowanie na jednej cypli – i jeszcze jeden nieodżałowany moment. Wycieczka trwa 20 minut, ale przy chęci są możliwe bardziej długotrwałe loty. Koszt wycieczki zależy od czasu i ilości pasażerów.
      Koszt 350zł/os – 20 minut

Co warto zabaczyć w okolicy:
Jaremce – nazywane na wyrost „Perłą Karpat” znajduje się około 30km na północ od Bukovel’a, nad rzeką Prut i jest największym kurortem w Ukraińskich Karpatach. Atrakcją miasta są m.in. wodospady na Prucie, źródła wody mineralnej, tereny spacerowe i jarmark huculski.
Warto zobaczyć dwie zabytkowe cerkwie: Św. Jana Miłościwego z XVIII w. i Św. Michała Archanioła z XVII w., która znajduje się w Dorze, na przedmieściach Jaremczy. Zachowała się jeszcze przedwojenna zabudowa willowa, wzdłuż głównej ulicy, trochę za centrum, w kierunku Worochty. Kierując się tą drogą dojedziemy do jarmarku huculskiego. Przejeżdżając przez most na Prucie, a potem przez tory kolejowe, dojedziemy do wodospadów oraz karczmy „Huculszczyzna” i restauracji „Grażda”. Obie warte są odwiedzenia.
Tatarów – wieś znana ze znakomitego mikroklimatu. Nazwa upamiętnia Tatarkę, która została zamordowana przez Hucułów, po tym, jak odłączyła się od swoich podczas najazdu na te ziemie.
Worochta – jest to jedna z najbardziej znanych wsi huculskich. Wjeżdżając do Worochty warto zatrzymać się przy wiaduktach kolejowych. Wzniesione na przełomie XIX i XX w. są wraz z całą linią kolejową arcydziełem sztuki inżynierskiej. Zwiedzanie wsi najlepiej zacząć od centrum. Po lewej stronie znajduje się zabytkowy budynek dworca kolejowego, powyżej, nad torami, dawny kościół polski. Na pobliskim cmentarzu zachowało się sporo przedwojennych nagrobków. Warte zobaczenia są również dwie cerkwie greko-katolickie, szczególnie drewniana z XVIII w. pod wezwaniem Narodzenia Maryi Panny. 
Przełęcz Legionów – to przełęcz w głównym grzbiecie Gorganów, zwana także Rogodze Wielkie, która wznosi się na wysokość 1110m. Z przełęczy w kierunku wschodnim odsłaniają się widoki na grupę: Doboszanki, Syniaka i Chomiaka. Na południu widać Połoninę Czarną. To właśnie tu, przez Przełęcz Legionów i Rafajłową (dziś Bystrycja), Polska II Brygada Legionów szła na front wschodnio-beskidzki, walcząc przeciwko wojskom rosyjskim.
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl