Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się

Zaufaj doświadczeniu !!

 

Nasza szkoła jako jedyna w regionie posiada licencję A i B Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SITN), Polskiego Związku Narciarskiego (PZN). Zajęcia prowadzone są według aktualnego programu nauczania narciarstwa zjazdowego PZN.

 

Uczymy jazdy na nartach osoby początkujące jak i doszkalamy zaawansowanych. Zajmujemy się organizacją zawodów narciarskich dla dzieci i dorosłych oraz imprez sportowych i integracyjnych. Prowadzimy także trening sportowy z elektronicznym pomiarem czasu.

 

Popieramy akcję Bezpieczny Stok która ma na celu rozpowszechnianie kultury zachowania się w ośrodku narciarskim oraz zwiększenie bezpieczeństwa na stoku.

 

Od 5 listopada 2009 r. uchwałą sejmu dzieci i młodzież do ukończenia 15 roku życia zobowiązani są używać w czasie jazdy kasków ochronnych. Nasza szkoła przychyla się do tej ustawy. Istnieje możliwość wypożyczenia kasków na stoku.

 

Dbając o najwyższy poziom swojej pracy stale podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług i profesjonalne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

 

Zatrudniamy najwyższej klasy instruktorów- entuzjastów narciarstwa.

Nasza oferta spełni wymagania każdego klienta

Zapraszamy na stok GLOBUS w Lublinie, inne stoki regionu oraz na wyjazdy krajowe i zagraniczne.
 
Nasza szkoła narciarska organizuje szkolenia na terenie wyciągów narciarskich Lublin - Globus, Rąblów, Sulów, Chrzanów, Batorz, Celejów, Bobliwo, Motycz
 
Uczymy dzieci od 3 roku życia

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl