Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się

Zimowa przygoda HBO - skutery śnieżne Zakopane

Data : 2012-03-06
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

 

     Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla pracowników HBO, którą zorganizowaliśmy w okolicach Zakopanego. Śnieg, zaspy, terenowe łamigłówki i ponad 20 skuterów śnieżnych w akcji sprawiły, iż pomimo gęstej zawieruchy świetnie się razem bawiliśmy.

 

      Impreza rozpoczęła się przed południem. W drodzę na miejsce startu uczestnicy zostali zapoznani z programem wyprawy, podzieleni na grupy oraz otrzymali niezbędne wskazówki i sprzęt GPS. Po dotarciu do bazy w Witowie czekali już instruktorzy, którzy sprawnie przeprowadzili szkolenie z obsługi skuterów śnieżnych i ruszyli ze swoimi grupami w trasę.

 

      Każda z grup (czerwona, zielona i niebieska) miała opracowaną trasę przejazdu. W czasie trwania wyprawy zadaniem uczestników było odnalezienie łamigłówek oraz wykonanie specjalnych zadań.

 

     Tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała. Ciągle padający stanowił znaczące utrudnienie w poszukiwaniach ukrytych wskazówek. Nie raz zdarzyło się, że ktoś wpadł prawie po pas w zaspy śnieżne. Wszystko jednak dodawało uroku i podnosiło adrenalinę.

 

    Po niespełna 3 h jazdy na skuterach śnieżnych wszystkie grupy spotkały się w wyznaczonym miejcu, aby wykonać zadanie finałowe. Z odnalezionych w punktach kontrolnych elementów i połączeniu ich ze sobą powstał napis, który uczestnicy mieli ułożyć za pomocą skuterów śnieżnych. Tajemniczym napisem okazał się napis HBO.

 

      Po wykonanym zadaniu wszyscy razem powróciliśmy do bazy i udaliśmy się do pobliskiej karczmy na obiad i chwilę relaksu.

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą, zimową zabawę!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl