Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się

Skandia nad Zalewem Zemborzyckim

Data : 2011-09-06
quadyquadyquady

Dobiegł końca wyjazd integracyjny nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Jezioro, kajaki, skutery wodne oraz wrześniowe słońce dodawały uroku wyprawie.


Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe do Lublina zabraliśmy grupę na tor gokartowy. Zapach gumy i warkot silników radowały fanów motoryzacji. Z pomocą instruktorów przeprowadziliśmy zawody Skandia Gokart Cup 2011. Wygrali najlepsi a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wieczorem natomiast był czas na zwiedzenia miasta.


Na kolejny dzień zaplanowany został spływ kajakowy rzeką Bystrzycą. Do pokonania był 7- mio kilometrowy odcinek z Prawiednik nad Zalew Zemborzycki, gdzie czekała na wszystkich zabawa na skuterach i wodnych ślizgaczach.

Wodne atrakcje skutecznie podnosiły poziom adrenaliny szczególnie osobom, które na dmuchanym kole lub spiro meteorze ciągnięte były za skuterem wodnym. Niesamowita prędkość, fale unoszące materac i zalewające pole widzenia sprawiały wrażenie, że momentami unosimy się nad wodą. Niejednej osobie zdarzyło się wykonać kilka piruetów i zniknąć pod taflą wody, by po chwili wypłynąć z uśmiechem, okrzykami zadowolenia i ekscytacji.

Po takiej dawce przygód wieczór spędziliśmy na odpoczynku, a grupa zapowiedziała, że to nie ostatnia taka wspólna zabawa!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl