Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się

Kurs na instruktora narciarskiego

Data : 2008-01-12
quadyquadyquadyquadyquadyquady

UWAGA!!!                  PO ODBYTYCH KURSACH GWARANTUJEMY CIEKAWĄ P RACĘ !!!                                          

 
KURSY KADROWE SITN-PZN
 

DEMONSTRATOR PZN


Kurs narciarski na ten stopień podnosi umiejętności jazdy, w tym jazdy po bramkach, daje podstawy wiedzy o narciarstwie, co stwarza możliwości rozpoczęcia drogi do stopnia instruktora PZN. Do kursu można przystąpić mając ukończone 12 lat. Stopień traci ważność po ukończeniu 16 lat.
Stopień Demonstratora umożliwia przystąpienie do kursu na stopień Pomocnika Instruktora bez obowiązku zaliczenia kursu kwalifikacyjnego. Demonstrator musi tylko potwierdzić po ukończeniu 16 lat swoje umiejętności na dowolnym egzaminie kursu kwalifikacyjnego oraz uzyskać odpowiedni czas przejazdu na Zawodach Regionalnych.
Demonstrator ma prawo startować w Zawodach Regionalnych. Do startu w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów spośród Demonstratorów będzie dopuszczona pierwsza szóstka dziewcząt i chłopców z listy wyników dowolnych Zawodów Regionalnych.

Kursy na stopień Demonstratora organizują wyłącznie Licencjonowane Szkoły Narciarskie z odpowiednią licencją szkoleniową.
 

TERMINY- KURSU NARCIARSKIEGO

 21-29.01.2011 –  kurs narciarski SELLA NEVA-WŁOCHY

INNE TERMINY KURSÓW NARCIARSKICH– ustalany indywidualnie z kursantami.

MIN.GRUPA DO OTWARCIA KURSU WYNOSI 8 OS.

 
Koszt (szkolenie narciarskie, odznaka, indeks, opłata PZN):  400,00 zł

 
KURS KWALIFIKACYJNY

 
Kurs narciarski trwa 6 dni i jest przede wszystkim doskonaleniem umiejętności narciarskich kandydata na przyszłego instruktora. Oprócz codziennych zajęć praktycznych oraz kilku wykładów teoretycznych, kurs obejmuje też próbę sportową (slalom gigant). Celem kursu jest zarówno doskonalenie umiejętności jazdy, jak i wyłonienie kandydatów na kurs pomocnika instruktora PZN. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu absolwent otrzymuje wpis do indeksu, który jest ważny 2 lata. Na kurs przyjmowane są osoby, które mają co najmniej 16 lat (w roku, w którym odbywa się kurs). Kandydaci ,którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat muszą przedstawić kierownikowi szkoły pisemną zgodę rodziców na udział w kursie.

 
TERMINY- KURSU

21-29.01.2011 –  kurs narciarski SELLA NEVA- WŁOCHY

 
INNE TERMINY– ustalany indywidualnie z kursantami.

MIN.GRUPA DO OTWARCIA KURSU WYNOSI 8 OS.


Koszt (szkolenie, indeks, opłata PZN):  400,00 zł

 
POMOCNIK INSTRUKTORA PZN


Kurs trwa 14 dni i jest zakończony egzaminem wewnętrznym. Egzamin wewnętrzny przeprowadzany jest z teorii, instruowania i jazdy technicznej. W programie kursu jest slalom wliczany do egzaminu wewnętrznego. Absolwent kursu po zdaniu egzaminu wewnętrznego uzyskuje wpis do "Indeksu" o ukończeniu kursu. Najpóźniej w sezonie następnym po ukończeniu kursu musi przystąpić do Egzaminu Regionalnego.
Wydanie legitymacji Pomocnika Instruktora następuje po zdaniu Egzaminu Regionalnego. Na Egzamin Regionalny składa się jazda techniczna (wybrane ewolucje i jazda terenowa) oraz slalom.
Ważność stopnia Pomocnika Instruktora wynosi 3 lata. W ciągu tego okresu Pomocnik Instruktora powinien przystąpić do kursu instruktorskiego.

Pomocnicy Instruktora, którzy otrzymali uprawnienia w sezonie 1998/1999 i latach wcześniejszych chcąc przystąpić do kursu instruktorskiego muszą zdać Egzamin Regionalny.
Pomocnicy Instruktora z sezonów 1999/2000, 2000/2001 i 2001/2002 przystępują do kursu instruktorskiego po uzyskaniu minimum kwalifikującego na Zawodach Regionalnych (GS) chyba, że uzyskali kwalifikację na Zawodach Regionalnych w ubiegłym sezonie (2001/2002). Wymagane jest ponadto zaliczenie kursu teoretycznego na państwowy stopień instruktora rekreacji.

Pomocnicy Instruktora mają prawo startować w Zawodach Regionalnych. Zajęcie do 6 miejsca w grupie kobiet i mężczyzn daje prawo startu w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów.

Kursy na stopień Pomocnika Instruktora organizują wyłącznie Licencjonowane Szkoły Narciarskie.

Czas trwania: nie mniej niż 14 dni
Uczestnicy ukończony z wynikiem pozytywnym kurs kwalifikacyjny,
ukończone 17 lat do końca roku kalendarzowego, w którym odbywa się kurs.

 
TERMINY- KURSU


 – ustalany indywidualnie z kursantami.

MIN.GRUPA DO OTWARCIA KURSU WYNOSI 10 OS.

 
Koszt (szkolenie narciarskie, opłata administracyjna PZN):  800,00 zł


SZKOLENIE SPORTOWE SL/GS

1. TERMIN

- Grudzień 2010

- Styczeń 2011

- Luty 2011
-Marzec 2011

 
2. MIEJSCE i TERMIN do uzgodnienia

 
3. OFERTA

- Trening slalomu

- Trening slalomu giganta

- 3 h / dziennie x 3 dni

- zajęcia od poniedziałku do środy w godz. 18.00-21.00

- min. 5 kursantów

- video analiza

- sprawdziany z  pomiarem czasu

- płyta ze zdjęciami, filmami z kursu

 
4. CENA

 300 zł od osoby za cały kurs.

 
Cena dotyczy szkolenia sportowego. Dojazd, karnet we własnym zakresie. Istnieje możliwość zorganizowania kompleksowej oferty (szkolenie, dojazd, posiłek na miejscu, karnet narciarski), koszt uzależniony o ilości osób i ustalany indywidualnie z zainteresowanymi.

Szczegółowy termin kursu narciarskiego ustalamy bezpośrednio z kursantami.


 
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl