Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się

Kazimierz Dolny pełen atrakcji...

Data : 2011-07-15
quadyquady

Całodniowa impreza w Kazimierzu Dolnym za nami. Uczestnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił na skuterach wodnych i quadach. Pełne adrenaliny przejażdżki po królowej polskich rzek dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i skutecznie podnosiły ciśnienie.

Wyprawa quadami po okolicach Kazimierza Dolnego - strumienie, lasy, wąwozy, zjazdy i podjazdy stworzyły okazję do rewelacyjnej, dynamicznej jazdy - czasami o dość zaskakującym scenariuszu.

Powalone drzewo i podmokły teren to nie lada wyzwanie, o czym mieliśmy okazję sie przekonać... Na koniec przy wspólnej kolacji w plenerze oglądaliśmy zdjęcia i filmiki z naszej wyprawy po terenach Małopolskiego Przełomu Wisły...


Aktywnie spędzony dzień i pyszna grillowa kolacja w milej atmosferze na pewno zaowocuje kolejnym równie rewelacyjnym eventem... Dziękujemy!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl